Locator Закарпатська Ужгород ЕкскурсіїЕкскурсії Ужгород

Екскурсії у Ужгороді

2
 • ПРО Карпаты

  вулиця Волошина, тел. 0 (99) 776-77... показати
  вулиця Волошина, 43, тел. +380(99)776-77-29 детальніше
  Екскурсії ПРО Карпаты знаходиться у Ужгороді, вулиця Волошина. Сьогодні ця організація працює за графіком з 10:00 до 19:00.
 • Ужгородское экскурсионное бюро

  вулиця Корзо, тел. 0 (97) 034-53... показати
  вулиця Корзо, вулиця, тел. +380(97)034-53-93 детальніше
  Екскурсії Ужгородское экскурсионное бюро знаходиться у Ужгороді, вулиця Корзо. Сьогодні ця організація працює за графіком з 09:00 до 19:00.

Коротко про екскурсії у Ужгороді (Закарпатська)

На цій сторінці зібрані екскурсії, розташовані у Ужгороді (Закарпатська). Locator відомо про дві екскурсії поряд з цим місцем серед яких ПРО Карпаты, Ужгородское экскурсионное бюро , які розташовані на вул. Волошина, вул. Корзо. Тут ви знайдете точні адреси, мапу розташування, ☎️ телефони, години роботи, відгуки про ці екскурсії.

 • Скільки Екскурсії у Ужгороді?

  За даним Locator у Ужгороді ведуть діяльність 2 Екскурсії.

 • Які Екскурсії найкращі у Ужгороді?

  Locator радить відвідати насступні Екскурсії у Ужгороді: ПРО Карпаты, Ужгородское экскурсионное бюро.

 • Де знаходиться найближчі від мене Екскурсії у Ужгороді?

  Для того аби дізнатись за якою адресою знаходиться найближчі від вас Екскурсії, перейдіть на сторінку Екскурсії у Ужгороді і наближайте карту Locator.ua до вашого місцезнаходження або натисніть на іконку геолокації в блоці управління мапою справа внизу.

 • Які ціни на послуги Екскурсії у Ужгороді?

  Ціни на послуги Екскурсії залежать від конкретної послуги і Екскурсії. Locator.ua дає можливість всім Екскурсії вказати ціни на свої послуги. Для того, аби дізнатись про них, перейдіть за посиланням на сторінку послуги або подивіться ціни на сторінці конкретного Екскурсії.

 • Послугами яких Екскурсії у Ужгороді краще скористатись?⭐

  Рекомендуємо звертатись до Екскурсії, які мають високий рейтинг за оцінками Locator.ua: ПРО Карпаты, Ужгородское экскурсионное бюро.

 • Як зв'язатись з цими Екскурсії?

  Контакти для зв'язку з цими Екскурсії ви можете побачити, перейшовши на їх сторінку. Locator.ua надає можливість св'язатись по телефону, імейлу, Viber, WhatsApp, Telegram і за допомогою внутрішніх повідомлень на сайті Locator.ua.

Екскурсії у Ужгороді